Příběhy uživatelů

To co se zde dočtete, jsou příběhy těch kdo se chtěli podělit o svou radost. Vše je bez cenzury, tak jak to uživatelé napsali.

Mimochodem všem kdo nám přispěli svým příběhem moc děkujeme. Pokud by jste s někým chtěli osobně pohovořit, obraťte se na toho, kdo vám tento materiál poskytl a určitě to bude možné. Je třeba si uvědomit, že u každého regenerace organismu probíhá odlišně a v jiném časovém sledu. Každý jsme originál a schopnost organismu je odlišná.

 

Martin Holata, Kouty

 • Vodu Kangen jsem začal pít hlavně proto, abych měl v pořádku to základní, a to je právě ten nosič pro veškerou biochemii v těle. První myšlenka byla podpořit výživové doplňky v jejich lepší vstřebatelnosti a mít vodu, která je v pořádku! Nic víc jsem od toho nečekal.

  Avšak po velmi krátké době (asi 2 týdny), jsem zjistil, že po ránu a po sportovní aktivitě jsem odpočatý a v úplně jiné kondici než předtím.

  V domění, že jsem vlastně zdráv mě po několika měsících opustil ranní kašel, opary které se občas objevily se neudělaly už rok, plíseň která mě trápila od střední školy (dnes mi je 46) najednou zmizela ze zad, hrudníku, podpaží a krku. Nebyl jsem žádný prostatik, ale jednou za noc jsem musel navštívit onu místnost. Dnes spím celou noc a na wc jdu až ráno. Stejně tak pra videlnost stolice se upravila k dokonalosti. Jak jsem řekl na začátku. Chtěl jsem pouze zdravou vodu a neměl jsem absolutně žádné očekávání. Dnes vím, že za veškeré uvedené změny může právě ona,”ta voda”.

 

Zdeňka Vrbická, Okrouhlice

 • Jsem zdravotní sestra, samoživitelka, 44 let. Můj příběh začal v srpnu 2017, kdy mi lékaři z rozboru krve zjistili boreliózu, encefalitidu, EBV, CMV, Herpes viry, chlamýdie,….Následovala hospitalizace na infekčním odd., lumbální punkce, ARO… z nemocnice jsem se vrátila v nedobrém stavu. Více jak rok

  jsem doma nebyla schopná fungovat, doprovázela mě nekonečná únava, (18 hodin denně jsem prospala), motání hlavy, rozmazané vidění, nesnášenlivost hlasitých zvuků, urputné bolesti hlavy, zad, malých i velkých kloubů, o 10 kg méně, žádná imunita, úzkosti… Roční putování z ambulance do ambulance, výsledky žádné. Po roce, kdy jsem se dostala na vyšší pracoviště v Praze Motol mi bylo řečeno, že vše jsou následky neuroinfekce a záleží    jak se s tím tělo popere. Medicínsky pouze analgetika na bolest, antidepresíva na úzkosti, antihypertenzíva na vysoký tlak a další. S tím jsem se rozhodně nechtěla spokojit, přicházely vedlejší účinky léků, začarovaný kruh neřešící příčinu, ale naopak nabalující se další potíže.

  Proto jsem se rozhodla vyrazit na alternativní cestu. Vyhledala jsem spoustu bylinkářů, léčitelů, biorezonancí a dalších možných metod. Chytala jsem se každého stébla, každé rady….Bylinky, čaje, zábaly, koupele, meditace, joga, to vše je úžasné a už bez toho nemůžu být. Ale chyběl tomu ten základ celého bytí. Kangen voda mi přišla do cesty před rokem. Přednáška, videa, zkušenosti vše znělo logicky a úžasně, ale ta cena… Ze začátku se zdá investice veliká, ale je třeba si uvědomit, že voda je základ a pít čistou a ozdravnou vodu v dnešní době je zázrak….Co je důležitější než prevence?

  Kolik člověk ztratí když už onemocní? Hodně, nevyčíslitelně! Mě to stálo především zdraví, dva ztracené plnohodnotně prožité roky s mými dětmi, ztrátu zaměstnání, takže finanční propad a peníze za doplňky a léky. Jsem vděčná moji sestře, která mě přiměla vodu kangen si pořídit. Sama ji v té době už užívala. Nyní na vodu kangen nedám dopustit, je úžasná, svěží, lehká, chutná a co víc…..nedávno jsem byla na přeměření na plazmovém generátoru, výsledek nádherný, čistá střeva bez parazitů, virů, bakterií, plísní, zatímco ty tělu prospěšné zůstaly. Před rokem na stejném měření byla paní vyděšena mými hodnotami a množstvím nežádoucích parazitů. A ještě jeden bonus – mívala jsem polycystické vaječníky, nyní na roční preventivní prohlídce ani jedna cysta. Ať je Vaše cesta jakákoli, přeji ať je zdravá a šťastná.

  Sousedovic kočka – ….nejdřív okoukne stůl,  jestli tam někde nezbyla voda Kangen.

 

Bedřich Cajka, Svatobořice

 • Jsem 23 roků po mozkové příhodě, srdečním infarktu, operaci žlučníku a léčení prostaty….vše se odehrálo kolem mých padesátin….8 hod totálně mrtvý, viděna fialová záře, po probuzení ochrnut na půl těla, nevylučoval, řeč téměř nula, nevěděl jsem co se dělo, velká starost a opatěra manželky, která musela vše zvládnout-anatomii muž.těla atd, léčen v nemocnici U Sv.Anny Brno-převezen na žádost rodiny! Chodit jsem se učil doma, naučil jsem se bez klistýru vyměšovat, sprchovat, aktivně jsem se do všeho hrnul…vloni,v listopadu L.Srámek nám pověděl o Kangen,což já jsem nevěřící a dělal jsem si srandičky,moje žena -citlivělší, se vymlouvala,Lukáš stroj dovezl a my jsme ho začali -teda-používat……první mně odpuchly nohy kolem kotníků­ cca po týdnu pití,obul jsem boty 3 roky malé!!!-srdce!,pak jsem viděl zlepšení kondice,zlepšení, omládnutí vizáže,projasněníkůže,cévky kolem kotníků se zmenšovali,přestala pálit žáha,ale  začal jsem chodit 6 x denně na malou a 3 x jsem nestihl velkou!!! tělo se začalo čistit!!!Pozor,začalo mně pobolívání byvalých zranění,spustila se mně rýma,prostě viděl jsem,že se něco v tom mém starém,opotřebeném těle děje-narozen 1945.

 • 40 let jsem jezdil po světě s hudbou, doma 3 děti, každý rok 40 králíků, 50 tyčkových rajčat, vysazeno 12 meruněk, 12 trnek, 300 hlávkových salátů a půl tuny česneku-vše pro Jednotu na smlouvu!!!, pole brambor, řepy, kukuřice, okr. vedoucí dílen-uč.ZDŠ, 500 dětí v Pionýru ­ zájmové oddíly!!!, org .vedoucí Mistříňanky -no prostě zátah-proto ten skrat po koncertě ve Svýcarsku, v 6 hod. ráno doma byla mozková!!!

  Takže denně piji-ráno po probuzení vodu 11,5pH a po hygieně 4 loky 2,5pH, snídaně zelenina, ovoce, pořád piji Kangenku-cca 2,5 lit., potom kolem 14 hod. už musím obědvat, strašný hlad, někdy i před tím-ne na extrém!!!, veškeré úrazy voda 2,5-lka, letos nepoužit žadný opalovací krém ani po holení! Jen x krát denně voda Kangen Beauty, všechno ovoce a zelenina koupána ve 11,5-lce!!!, i maso a namáčení rýže, uši králíků, blechy,atd ….2,5 a Beauty, pereme dle návodu. (podle protokolů Dr. Parker­ poznámka)

  ….po třech dnech konzultace s lékařkou, jsem na celý den vysadil léky proti tlaku!!! po 23 letech a půl roku pití vody-ted tlak 135 na 65

 

Lenka Benešová, Brno

 • Kangen voda a já.

  Jsme celiak, prokázáné před 10 letety, lupénka od 2o let po porodu, alergie na histamin asi tak dva roky, s tímto se pojí i reflux a bolesti všeho možného.Tak si říkam proč ne,vždyť je to jen voda?

  Uplně první čeho jsem si všímla asi po jednom měsící ne zrovna pravidelném používání bylo to, že jsem přestala kašlat, hlavně v noci. Dost velký překvapení, že by tohle bylo vodou??? U lékaře jsem vrátila Ventolin ale kouřím dál, ha, ha, ale nekašlu, super. Další poznatek-pracuji fyzicky, každý den mám v nohách tak 4-5 km, a už nejsem “ranní rosa” ale žena, které bude 5o let, tak čas od času nějaká ta únava “materiálu” byla znát. No co, už jsem smířená. Ha, jaký bylo moje překvapení, když si takhle už osmou hodinu v práci poklusávám a moje tělo neprotestuje, že by i tohle bylo vodou??

  Bomba. Taky mám vyhřezlý plotýnky všema směrama, poškozený nervy v nohách, prý nevratně, cha, už mám normálně cit v palcích, před rokem jsem si mohla do palce vrazit hřebík a nic, ted’ bych do toho nešla, ha, ha.Taky si klidně dopřeju krevety, pstruha, francouzkej sýr, aperol, víno i rajčata, aniž bych se pos..la., opupínkovala a drhla se celý noci. Ještě toho potřebuju opravit víc, ale hned je líp na světě. Kdo to nezkusí tak neuvěří!

  S láskou ke Kangen vodě a všem lidem Lenka.

 MVDr. Petr Vojtíšek, Loket u Dolních Kralovic

 • Při preventivní prohlídce v 50 letech mi byl zjištěn vysoký, krevní tlak s tím, že budu brát prášky již trvale ( Zorem 1-0-0, Lorista 1-0-0)

  Polovina března 2019 (59) prevent.prohlídka, odběr krve, vysoký cholesterol, doktor mi navrhl brát již prášky-zatím  jsem  odmítl. Od začátku dubna přístroj K8-kangen 9,5.

 • V současné době denně kontrola tlaku – v normě při redukci prášků ( pouze Lorista 1/2 – O – O ). Na konci června opakovaně vyšetření krve-cholesterol v normě. Za 2 měsíce kangen 9,5 jsem shodil 9 kg (180cm/89kg na 80kg). V mládí jsem závodně plaval a od té doby chronický zánět horních dýchacích cest a rýma- nyní po 40 letech bez problémů. Již 3 roky chodím jednou měsíčně na masáž celých zad – počínaje červnovou  masáží, kdy mi masér řekl, že tak dobrý stav zad jsem za dobu, co k němu chodím, neměl (mám stále stejnou fyzickou zátěž v podnikání, kangen 9,5 – lepší regenerace),  zlepšený stav trvá. Subjektivně vnímám, že mám menší potřebu jídla, pozitivní úprava stolice, naprosto bez běžné,   denní únavy, více vitality, stačí mi o něco méně spánku.

 

Stanislava Laudátová, Ledeč nad Sázavou

Když jsem začala pít vodu Kangen, pocítila jsem nejdříve příliv energie, pak nastalo čištění. Já sama jsem se čistila a pracovala na sobě už hodně dlouho, takže velké zdravotní problémy jsem neměla.

První, co jsem pocítila, bylo to, že se mi velmi vylepšila občasná alergie na zvířecí chlupy, dříve jsem přijela na veterinu mé dcery a zetě a okamžitě jsem kýchala a slzela, někdy to přerostlo do chřipky, dnes tam přežiju s jedním kýchnutím.

Po roce a čtvrt, kdy jsem byla bez jakýchkoliv nemocí i chřipek (které jsem každý rok prodělala tak dvě), mi začaly slzet oči a najednou jsem viděla na jedno oko hůř do dálky, na druhé hůř na blízko, vidění bylo rozostřené. Po 14 dnech jsem zjistila, že už nemusím nosit brýle v práci, že skoro všechno (mimo úplně malá písmenka v šeru) přečtu bez brýlí, tento proces ještě pokračuje.

Když mne někdo vidí po delší době, říká, že jsem “omládla”, sama to cítím na sobě také, i když ve svých 61 letech mám důchod, pořád pracuji, mám vlastně 3 zaměstnání a 7 vnoučat :-), takže mé vytížení mi prostě pomáhá zvládat VODA.

 

Dana Brzobohatá, Brno

 • Mám chronický zánět trávení způsobený špatně vyvinutým žlučníkem neschopným dodávat žluč v potřebném množství. Po vyšetření potvrzeno, že žlučník je již plně nefunkční. Důsledkem toho se mi netvoří enzymy potřebné k trávení, následuje špatná vstřebatelnost živin. Alergie chladová, intolerance na laktózu, histaminová intolerance. To způsobuje celkově slabou imunitu, špatné hojení ran, vyšší hladina bilirubinu. Permanentní bolesti různé stupnice a to hlavně v noci, takže hodně špatný spánek. Nakonec se přidaly i migrény.

  Tohle všechno jsem dokázala usměrnit do, pro mě, dobrého stavu dietou a bylinkami, smířená s tím, že mě občas prostě ten zánět potrápí.

  Dále jsem již nenašla nic dalšího co by mi mohlo zlepšit kvalitu života. Manžel přesto pořád hledal nové možnosti a když se dozvěděl o molekulárním vodíku věřil že se zde skrývá řešení a následně zakoupil K8. Po šesti měsících pravidelného užívání Kangen vody dle doporučených protokolů jsem úplně vysadila podpůrné přípravky na imunitu a to dosti odvážně před podzimem, kdy jsem běžně v tuto dobu lehávala v silných bolestech nejen se zánětem dutin a každou “rýmu” jsem odstonávala velmi těžce a zdlouhavě.

  Tento rok v létě jsme konečně mohli jet na dovolenou, což dříve vůbec

  nebylo možné. Také jsem letos mohla vidět na vlastní oči dceřiny závody a vydržela jsem celý turnaj bez bolesti.

  Cítím se v současnosti velice dobře, ještě to není úplně 100%, dále dodržuji pitné protokoly Kangen vody, ale i kdyby to mělo zůstat v současném stavu tak jsem spokojená.

  Kangen voda mě vrátila zpět do života, je to nejlepší investice, kterou jsme kdy udělali.

 

Šárka Boušková, Pardubice

 • Štípnutí včely, vosy, komáři

  Před nedávnem jsme se účastnili soutěžní akce pro děti. Všude spousta dětí, nanuků, vos. S vodou na pití sebou automaticky vozím i 2,5ku . Jedna z vos na sebe nenechala dlouho čekat a štípla asi 101etého kluka do krku.

  Maminka s pořadatelem samozřejmě namazali Fenistilem, bohužel i přesto se kluk ošíval bolestí. To už mne nenechává klidnou a vybíhám s lahvičkou v ruce (představte si zpomalený záběr s Pomelou Anderson v Pobřežní hlídce a jejím plovákem, jak běží po pláži zachránit topícího se:-)) zachránit chlapce. Setřeli jsme gel a opakovaně stříkali vodou. Nejen, že během minuty štípnutí přestává bolet, ale cca po 1,5h jsme nenašli ani štípanec !!!

  Další 2 holčičky se stejným příběhem – reakce jsou prakticky stejné, pouhý rozdíl v tom, že štípance zůstaly, ovšem z původního otoku, bolesti a okolního zčervenání zbyly dva “pupínky.”

  Osobní zkušenost – mám silnou alergii na štípnutí komárem, vždy se mi udělaly velké bolavé “boule”, které se vstřebávaly cca týden, provázené svěděním. Život bez repelentů už jsem si nedokázala představit.

  Nyní jen několikrát postříkám 2,5kou a vše je v pořádku. Repelenty už nevozím :-).

  Zánět středního ucha či zvukovodu:

  Silná bolest ucha, otok, bolí i na pohmat v okolí. Kapali jsme večer 11,5 dovnitř, ráno velká úleva, opakovaně kapáno ještě ráno, v poledne a večer, následující den vše v pořádku bez jakýchkoliv příznaků a bolesti.

 

Pavel Říha, Havlíčkův Brod

 • Po 20 letech v zaměstnání s nepřetržitou pracovní dobou – denní, noční služby a nespočet přesčasů jsem začal pociťovat nafouklé břicho a píchání v oblasti jater.

  Šel jsem proto k lékaři, který mi diagnostikoval steatozu jater. Podotýkám, že nejsem alkoholik:-),  sportuji a snažím se jíst zdravě. Od lékaře jsem dostal doporučení na konzumaci ostropestřce a jaterní dietu.

  Asi po 5 1etech se můj zdravotní stav nijak nelepšil a podle ultrazvuku jsem měl játra jednou tak velká než je běžný stav a ani vní sty nebyly v pořádku.

  Přes svého kamaráda jsem se dostal na přednášku o vodě Kangen. Téměř okamžitě jsem pochopil přínos této vody a přístroj na úpravu vody od firmy Enagic si koupil.

  Po pár týdnech pití vody Kangen jsem začal pociťovat úlevu v oblasti jater, postupně ustupovaly potíže s nafouknutým břichem, ustoupila únava. Vodu Kangen pijeme celá rodina, dvanáctiletá dcera Eliška si vždy vybere čistou vodu před přeslazenou šťávou a díky tomu se jí upravilo zažívání. Manželce zmizela velmi nepřijemná sluneční vyrážka, kterou mívala téměř celé léto.

  Po třech měsících byly moje jaterní testy v pořádku a játra měla normální velikost.

  Po 28 letech jsem odešel ze zaměstnání a věnuji se osvětě o vodě Kangen. Protože ze zkušenosti své i svého okolí vím, že ti kteří si přístroj pořídili ví, že voda Kangen má neuvěřitelný vliv na naše zdraví.

 

Alexandra Životská, Brno

 • Po dvou měsících pití Kangen vody se mi neobjevil dyshidrotický ekzém, který jsem na rukách měla co chvilku, zhubla jsem, aniž bych se o to snažila, vrátila se mi chuť k jídlu, lepší nálada. Zlepšil se mi spánek a žádné špatné sny. Jako bonus navíc má tělo dostatek tekutin, takže nejsem tolik unavená.

 

Karla Skládaná, Brno

 • Vloni diagnostikována dna, problémy s kloubama, bolestivá chůze, zeťák mě začal vozit Kangen vodu a neřekl mi co to je zač, jen ať to piju. Po měsíci pití jsem cítila obrovské zlepšení kolen a začala jsem zase normálně chodit. Dnes po dvou měsících užívání se cítím skvěle, začínám z toho i vařit, dědovi chutná strašně moc kate z Kangen vody.

 

Dagmar Brandová, Olomouc

 • Naše dosavadní zkušenosti, které začaly před dvěma měsíci intenzivním popijením Kangen vody :

  Za mne několikaleté problémy týkající se zažívání – pálení žáhy – GET reflux, pro který jsem užívala Helicid 20mg 2x denně.

  Po měsíci pití Kangen vody jsem pociťovala asi na týden zjevné zlepšení, na základě čehož jsem velmi radostně Helecid přestala užívat zcela. Ale po cca 14 dnech mne potíže s pálením žáhy “navštívily” opětovně – byla jsem tedy nucena se vrátit k opětovnému užívání léků. Přes tento částečný nezdar nepolevuji, v pití vody jsem pokračovala a souběžně užívala léky. Cca po 14 dnech jsem vyzkoušela opětovně vysadit léky a je tomu tak doposud – cca 1 měsíc bez léků.

  Další        zcela zjevný protektivní účinek Kangen vody byl v souvislosti s mou mnohaletou obstipací (zácpa), což se po týdnu upravilo tak, že není při přísunu Kangen vody již dále nutno řešit – užasné..!!

  Moje dcera trpí mnohaletým ekzemem, který ji způsoboval nejen fyzický, ale především, jak už to u těchto afekcí bývá, hlavně psychický diskomfort. Úporné svědění, kožní leze, které nebylo možné “spacifikovat”. Začala tedy podle protokolu Dr. Parker s koupelemi, které pomohly tak,  že kůže je naprosto bez mokvajících a krvácejících vřídků zhojena opětovně celistvým kožním krytem…

  Tolik dosavadní zkušenosti.. Pití KANGEN vody zdar!!

 Certifikace

Garance

Úpravny vody Kangen pracují na patentovaném sytému elekrolýzy, který je vyvíjen již od roku 1946 a je neustále zdokonalován. Jedním z mnoha garantů systému je MUDr. Hiromi Shinia, autor mnoha knih, v nichž o zdravotních vlivech na různé choroby odborně píše.

Newsletter

Napište nám

13 + 14 =